Svíčky, dárky, bytové doplňky a dekorace Liberec

Domani Liberec - svíčky, dárky, dárečky, svíčkárna

Ulti Clocks content
Obrázky Tisk Email
Jana Pokorná

Obrázky motýlů jsou výsledkem mého 5 letého fotografického úsilí na výstavě motýlů v Botanické zahradě v Praze. Není vůbec jednoduché fotografovat v tropických podmínkách s vysokou vzdušnou vlhkostí, ale magická moc těchto nádherných tvorů mě natolik přitahuje, že tohle všechno přestávám vnímat. A teď nastal čas se o tuto krásu podělit. Mým životním posláním je být zprostředkovatelem, mostem....

 

 

Mgr.Miroslav Vondřich

absolovent Šperkárny v Turnově a PF  v Liberci - autor lavírovaných a kolorovaných perokreseb památek, kostelů, skal, kapliček, chat, rozhleden a zajímavých míst Jizerek, Krkonoš, Českého ráje, Lužických hor, Prahy a Podještědí.

Perokresby jsou v podobě zarámovaných obrázků/různých velikostí/ nebo kalendářů. Kreslení obrázků se věnuje od roku 1992 a nástěnných kalendářů od roku 2012. Autor miluje sólotoulky po drobných památkách Libereckého kraje, kterých má ve své sbírce přes 3000!

 

 

 

 

 

 
 

Nabídka

-1
Svíčky s dřevěným knotem
od 299,-Kč

Novinky

Luxusně vonící svíčky s dřevěným knotem: pokračování...
Zobrazit všechny novinky...

Kontakt

Provozovna :DOMANI ( pod knihkupectvím Fryč )

Pražská 138/16
460 01 Liberec

tel.: 482 710 615

obchod@svicky-domani.cz

 

Jiránková Dagmar - Domani - idatabaze.cz Bytové doplňky, dekorace - idatabaze.cz
Kouzelné chalupy v Čechách i na Slovensku Kvalitní nábytek z masivního dřeva a doplňky do domácnosti. Cars for rent in Prague.