Svíčky, dárky, bytové doplňky a dekorace Liberec

Domani Liberec - svíčky, dárky, dárečky, svíčkárna

Ulti Clocks content
Solné produkty Tisk Email

Pohoří Himaláj, rozprostírající se na území států Nepálu, Číny a Indie přitahuje pozornost lidí od nepaměti. Na jeho úpatí se nachází vzácné až 540 mil. let staré ložisko soli.


Solné lampy

Solné lampy se těží z hlubin země. Jejich zbarvení je plně přírodní. Jsou pečlivě opracovány do krásných tvarů, aby ještě více umocnili jejich krásu a harmonický efekt.
Pomáhají při dýchacích obtížích. Jejich jednoduchá a prostá krása je velmi léčivá. Pomáhají člověku vidět skutečné hodnoty života, vnímat krásu kolem sebe a v sobě, uvolňují psychiku a pomáhají otevřít se intimitě.
Je velmi příjemné se dívat do světla solné lampy. Mají krásné světlo, které připomíná západ slunce nebo oheň v krbu.
Solná lampa je dar země. Pomáhá nám vidět krásu naší zeme, krásu a zázrak života. Je léčbou pro osamělou duši, která se cítí opuštěna a odpojena od svého zdroje.
Solné lampy navozují intenzivní pocity tepla, bezpečí, přijetí, lásky a pocitu jednoty a souznění. Jsou cenným pomocníkem na cestě k duchovnímu rozvoji. Nesou v sobě poselství lásky a sebepřijetí.

145-016jpg.JPG

Solná lampa je výborný dárek, když jí darujete říkáte tím: mějte se rádi!

Himálajská jídelní sůl

images/stories/05-15-11-10-44-16-145-018jpg.JPGNejvhodnější pro zdraví je čistě přírodní krystalická sůl. Je přirozeně obohacena o všechny nezbytné minerály potřebné pro lidský organismus. Je snadno vstřebatelná a její přebytky tělo lehce vyloučí bez vedlejších účinků.

 

  • růžová sůl - velmi chutná, prodává se mletá nebo v krystalech na solanku
  • halitová sůl- jemná chuť, je bílo křišťálově zabarvena
  • bio-bylinková sůl - děvětsil, česneková, prodává se mletá do mlýnku

Nahřívací solné polštářky

images/stories/145-019jpg.JPGSolný nahřívací polštářek slouží k příjemnému prohřátí kloubů, obratlů, ztuhlých svalů a šlach. Nahřátá Himálajská sůl má blahodárné účinky, prokrvuje tkáně, vytahuje škodlivé látky a tím přispívá ke zmírňování a tišení bolestivých míst.
Doporučuje se při revmatických potížích, zablokované páteři,  ztuhlém svalstvu, při nachlazených přůduškách nebo nachlazení močového měchýře a ledvin.


Koupelové soli

images/stories/145-017jpg.JPGTato sůl je výborná k péči o pokožku celého těla, obsahuje řadu minerálních látek a stopových prvků. Příjemná osvěžující relaxace, očistná pro kůži, vlasy, ale i klouby a tkáně. Pomocí osmózy uvolňuje z těla škodlivé látky a doplňuje minerály. Vhodná i pro suchou pokožku.
Koupel přináší nejvyšší stupeň uvolnění, pomáhá při kožních onemocnění a probouzí vlastní léčivou sílu těla. Dále pomáhá udržovat vlhkost pokožky, vyrovnává její pH, dodává koloidní minerály a posiluje celé tělo.

Nabídka:koulelové soli

 
 

Nabídka

-1
Svíčky s dřevěným knotem
od 299,-Kč

Novinky

Luxusně vonící svíčky s dřevěným knotem: pokračování...
Zobrazit všechny novinky...

Kontakt

Provozovna :DOMANI ( pod knihkupectvím Fryč )

Pražská 138/16
460 01 Liberec

tel.: 482 710 615

obchod@svicky-domani.cz

 

Jiránková Dagmar - Domani - idatabaze.cz Bytové doplňky, dekorace - idatabaze.cz
Čtyřhvězdičkové Hotely Benešov Jeřábnické práce za nejvýhodněší cenu v Praze a Středočeském kraji. Car fleet management .