Svíčky, dárky, bytové doplňky a dekorace Liberec

Domani Liberec - svíčky, dárky, dárečky, svíčkárna

Ulti Clocks content
Čakrové svíčky Tisk Email

Čakry jsou energetická centra v těle, které se mohou aktivovat barvami. Jasnovidní lidé barvy čaker vidí. Když jsou všechny barvy jako v duze rovnoměrně aktivovány, procitne člověk ve svůj plný potenciál. Intuice nám napoví, která barva je pro nás potřeba. Svíčkou této barvy můžeme příslušnou čakru aktivovat tím, že jí věnujeme svojí pozornost pří hoření.
K výrobě této ušlechtilé svíce jsou použity nejlepší suroviny. Čistě přírodní palmový vosk z tradičních palmových plantáží se považuje za nejlepší surovinu pro výrobu svíček. Je vhodný také pro alergiky.

145-103jpg.JPG

Harmonizující barvy:
Červená svíce rozproudí radost a veselí: rodinná oslava, narozeniny, společenská událost, pro posílení a přivolání životní a fyzické síly, uzemnění, zakořenění na novém místě nebo v kolektivu, dětské oslavy, podpora v období životních zkoušek, pro podporu ženství. Tato svíce pomáhá vdechnout život, oživit a energizovat.
Oranžová svíce pro dobrou náladu a jiskru k tomu: pro navození spontánní, hravé, uvolněné atmosféry. Při setkání s vytouženým partnerem a pro jejich přivolání. Pro posílení instinktů, přitažlivosti, polarity, ale také tvořivosti a nadšení.
Žlutá svíce soustředění, sebevědomí a vytrvalost: pro posílení oblasti břicha, vůle a schopnosti dosáhnout toho, po čem toužíme. Projasnění života. Pomáhá nám se zviditelnit a manifestovat naše přání a plány. Zahání zimní deprese a splín a přináší slunce a sladkost. Také vhodná na oslavu "sklizní" a vitězství. Pomáhá soustředění při studiu.
Zelená svíce setkání s vlastním srdcem: výborná podpora při rozhodování, pomůže nám dostat se do vlastního středu, uvědomit si skutečné naše potřeby a učinit rozhodnutí ze srdce. Pomáhá nám přesunout pozornost do srdce a žít opravdověji. Pomáhá při nedostatku prostoru a přírody. Uvolnění, relaxace. Přitahuje peníze pro naše skutečné potřeby a potřeby našeho srdce.
Modrá svíce mír a ochrana: přináší atmosféru míru a ochrany, tiší spory a nedorozumění, usnadňuje komunikaci. Pomáhá naslouchat vnitřnímu hlasu a intuici.
Královská modř meditace a zvnitřnění: pomáhá nám hledat skutečný smysl našeho života, životní poslání. Posiluje meditaci, pomáhá nám kontaktovat náš vnitřní svět, vnitřní hodnoty. Vnímat potřeby svojí duše. Výborná pro cviky s očima a meditace pro nemocné nebo unavené oči.
Fialová svíce léčení a transformace: pomáhá pozvat do našeho života transformující a hluboce léčivou energii pro duši i tělo. Je velmi vhodná v období krizí a velkých životních změn. Když nevíte v životě kudy kam a necítíte smysl života. Když vás bolí hlava, máte příliš mnoho vážných starostí.
Bílá svíce očištění, poděkování, začít znovu: když si přejeme se očistit, pomáhá při bolestech hlavy a starostech, když chceme do našeho života pozvat andělské a jiné ochranné síly nebo jim za jejich síly poděkovat. Vhodná svíčka při půstu. pomáhá uvolnit slzy a vyplakat se. Pro nový začátek.
Duhová svíce rozšíření obzorů: pro potěšení smyslů, při seznamování se s čakrami, pokud chcete na nějaký problém, vztah nebo svět pohlédnout z více úrovní. Velkolepá oslava.

 
 

Nabídka

-1
Svíčky s dřevěným knotem
od 299,-Kč

Novinky

Luxusně vonící svíčky s dřevěným knotem: pokračování...
Zobrazit všechny novinky...

Kontakt

Provozovna :DOMANI ( pod knihkupectvím Fryč )

Pražská 138/16
460 01 Liberec

tel.: 482 710 615

obchod@svicky-domani.cz

 

Jiránková Dagmar - Domani - idatabaze.cz Bytové doplňky, dekorace - idatabaze.cz
Accommodation cesky krumlov . Zdravotní obuv Scholl pánská - kvalitní a pohodlná obuv. Obuv Scholl přímo z centrálního skladu